Strona główna » Archiwum aktualności » Podsumowanie szkolenia o nieunijnym projekcie.
« Wróć do poprzedniej strony

Podsumowanie szkolenia o nieunijnym projekcie.

Piątek, 24 Listopada 2017, 10:49
Opublikowane przez: Jan Pazio

W dniu 21 listopada o godz. 17:00 w Urzędzie Miejskim odbyło szkolenie „Nieunijny projekt – podstawy skutecznego planowania zakresu czasu i kosztu projektów w przedsiębiorstwie”.

Szkolenie prowadził Hubert Lipiński - właściciel firmy szkoleniowo doradczej bpcr.pl.

Trener biznesu i doradca w zakresie efektywnego wykorzystania technik Lean i metodyk zarządzania projektem w codziennym doskonaleniu środowiska pracy. Uczy też skutecznego wykorzystywania MS Office i VBA w pracy biurowej. Hubert jest pasjonatem metod podnoszenia efektywności, jak reengineering, Lean & Kaizen oraz TOC. Jest też developerem automatyzacji, baz danych i aplikacji tworzonych w środowisku VBA i Sharepoint. W 2017 roku postanowił przekuć 18 lat doświadczenia w świecie wielkich korporacji sektora finansowego w całościowy, spójny program szkoleń i wsparcia doradczego, którego celem jest wzrost rentowności i efektywności rodzimego biznesu.

Podczas szkolenia „Nieunijny projekt” przeszliśmy przez trzy najważniejsze etapy planowania. Okazało się, że można je stosunkowo łatwo przeprowadzić z użyciem tak popularnych narzędzi, jak żółte karteczki i program MS Excel (zapewne w arkuszach Google też się uda).W czasie zaledwie 3 godzin zaplanowaliśmy harmonogram i koszty projektu, a następnie ustaliliśmy potrzeby finansowe do jego realizacji. Odpowiedzieliśmy sobie też na bardzo ważne pytanie: Czy warto realizować taki projekt, przy przyjętych założeniach? Szkolenie pomogło spojrzeć uczestnikom z innej perspektywy na ich dotychczasowe plany. Mamy nadzieję, że przyczyni się do wzrostu szans na sukces w ich projektach.

Dla wszystkich, którzy chcieliby jeszcze raz na spokojnie zapoznać się z treścią prezentacji o projekcie lub którym nie udało się dotrzeć na wczorajsze spotkanie, zamieszczamy link do pobrania prezentacji http://pobierz.grodzisk.pl/NUProjekt-PG_21112017.pdf

Ze swojej strony chcielibyśmy serdecznie podziękować prelegentowi i wszystkim uczestnikom za przybycie oraz aktywne uczestnictwo w trakcie całych warsztatów.