Strona główna » Archiwum aktualności » Podsumowanie warsztatu o reklamie firmy w Google.
« Wróć do poprzedniej strony

Podsumowanie warsztatu o reklamie firmy w Google.

Czwartek, 07 Czerwca 2018, 6:21
Opublikowane przez: Jan Pazio

W poniedziałek 4 czerwca odbyły się w grodziskim Urzędzie Miejskim "Warsztaty z wykorzystania wyników sponsorowanych Google, reklamy Google". Spotkanie przeznaczone było zarówno dla przedstawicieli małych firm, jak i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Szkolenie prowadził ekspert marketingu internetowego Mariusz Gąsiewski. Pracownik firmy Google, z ponaddziesięcioletnim doświadczeniem w branży IT, ze szczególnym naciskiem na marketing internetowy. Więcej o prelegencie można dowiedzieć się na stronie jego bloga.

W trakcie warsztatów dowiedzieliśmy się jak reklama firmy w Internecie pozwala na dotarcie w krótkim czasie do setek, a nawet tysięcy potencjalnych klientów korzystających z sieci. Jest kilka sposobów na promocję swojego biznesu. Oczywiście nie ma jednej, idealnej formy promocji. Istnieje jednak taka dziedzina marketingu internetowego, która powinna być stosowana przez każdą firmę, niezależnie od jej wielkości, czy budżetu. Szczegółowe wnioski płynące ze spotkania można znaleźć tutaj.

Mamy nadzieję, że wiedza i doświadczenia zdobyte przez Państwa w czasie szkolenia okażą się cenne i pożyteczne. Ze swojej strony chcielibyśmy serdecznie podziękować prelegentowi i wszystkim uczestnikom za przybycie oraz aktywne uczestnictwo w trakcie całych warsztatów.