Strona główna » Archiwum aktualności

Archiwum aktualności

Wznawiamy swoją działalność po wakacyjnej przerwie. Pierwsze spotkania z przedsiębiorcami planujemy w październiku. Szczegóły na plakacie.
Czwartek, 22 Września 2016, 3:31
Czytaj więcej »
Wznawiamy swoją działalność po wakacyjnej przerwie. Pierwsze spotkania z przedsiębiorcami planujemy w październiku. Gościć będziemy prelegentów takich jak Panią Katarzynę Dwórznik z Krajowej Izby Gospodarczej, pracowników z Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych i eksperta Mariusza Gąsiewskiego od marketingu internetowego.
Poniedziałek, 19 Września 2016, 6:06
Czytaj więcej »
Ministerstwo Rozwoju uprzejmie przypomina, że rejestracja w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej jest całkowicie bezpłatna.
Poniedziałek, 29 Sierpnia 2016, 6:38
Czytaj więcej »
Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą skierowaną dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą. PRZEDSIĘBIORCZY GRODZISK - SALA KONFERENCYJNA to możliwość nieodpłatnej rezerwacji w pełni wyposażonej sali konferencyjnej.
Środa, 15 Czerwca 2016, 8:15
Czytaj więcej »
We wtorek 22 listopada o godz.17.00 w Centrum Kultury w ramach akcji Przedsiębiorczy Grodzisk odbyło się spotkanie z przedsiębiorcami „Ubezpieczenie dlaczego mimo wszystko warto”. Szkolenie prowadzili eksperci ubezpieczeniowi Ryszard Filipowicz i Rafał Andziak.
Środa, 23 Listopada 2016, 7:20
Czytaj więcej »