Strona główna » Katalog firm

Firma

Nowoczesne strony internetowe OlimpWeb
branża: Internet i usługi hostingowe
Kontakt
Nowoczesne strony internetowe OlimpWeb
Warszawa
01-850 Warszawa
http://olimpweb.pl/
Kilka słów o nas:

Oferujemy nowoczesne strony internetowe w relatywnie niskich cenach wykonania. Jesteśmy zarówno w stanie przygotować prostą wizytówkę jak i cały system cms pod sklep czy serwis ogłoszeniowy. Nasza oferta jest w pełni kompleksowa - oferujemy zarówno usługi informatyczne, jak i doradcze, marketingowe oraz szkoleniowe. 

OlimpWeb to firma która została założona w 2011 roku. Pracownikami firmy są zarówno doświadczeni informatycy z ponad 20 letnim stażem jak i młodzi pracownicy po studiach przynoszący nutę świeżości i nie rzadko ciekawe pomysły.

Nasza oferta w skrócie:

Oferujemy nowoczesne strony internetowe w relatywnie niskich cenach wykonania. Jesteśmy zarówno w stanie przygotować prostą wizytówkę jak i cały system cms pod sklep czy serwis ogłoszeniowy. Nasza oferta jest w pełni kompleksowa - oferujemy zarówno usługi informatyczne, jak i doradcze, marketingowe oraz szkoleniowe. 

Projektowanie stron www z nami to sam przyjemność. Oto czego mogą się Państwo od nas spodziewać przy każdym projekcie:

darmowa domena przez rok darmowy serwer przez rok ciekawy design prosta i zrozumiała architektura witryny integracja z portalami społecznościowymi szybki czas realizacji responsywna strona internetowa (dopasowująca siędo urządzeń mobilnych rwd) zoptymalizowana stron internetowa pod wyszukiwarki w szczególności Google statystyki wyświetleń strony gwarancja 2 letnia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą którą opublikowaliśmy na naszej stronie www. Prócz projektowania stron www nasza firma może zaproponować pozyjonowanie stron, marketing internetowych w tym marketing szeptany, marketing wirusowy, marketing polityczny oraz marketing społecznościowy, copywriting, tłumaczenia stron www, grafika reklamowa, druk cyfrowy oraz offsetowy, fotografia.