Strona główna » Katalog firm

Firma

Luma Milanówek
branża: Krawaty Odzież damska
Kontakt
Luma Milanówek
Jedwabna 1
05-822 Milanówek
tel kom.: 500018449
http://www.luma-milanowek.pl
Kilka słów o nas:

Producent krawatów i apaszek jedwabnych z Milanówka.
Szyjemy na zamówienie krawaty, apaszki oraz szale z najlepszych włoskich tkanin jedwabnych.

Marka Luma Milanówek łącząc tradycję oraz nowoczesne wzornictwo oferuje swoim klientom, najwyższej jakości produkty jedwabne: apaszki, szale, krawaty, poszetki oraz impresje.
Luma Milanówek to polska firma, która od początku swojego istnienia zajmuje się dostarczaniem klientom najlepszych produktów z naturalnych surowców. W Milanówku w 1924 r. narodziła się pierwsza w Europie fabryka jedwabiu naturalnego, a także sztuka milanowskiego jedwabnictwa.
Ekskluzywna galanteria jedwabna stanowi sztandarowy produkt firmy. Spod pędzla znakomitych artystek-malarek wychodzą, stworzone z miłości i pasji do tej szlachetnej tkaniny, ręcznie malowane apaszki. Rozsławione w ubiegłym stuleciu po dziś dzień uchodzą za luksusowy, elegancki i ponadczasowy dodatek, który z najprostszej stylizacji wydobędzie to co najlepsze, a z tych odważniejszych to co najważniejsze.
Dla Panów Luma Milanówek poleca krawaty Silk Teflon Protector. To linia ekskluzywnej galanterii jedwabnej dla mężczyzn ceniących elegancję i doskonałe wykonanie. Ręcznie szyte w Polsce z najwyższej jakości włoskich tkanin – 100% jedwabiu (Pure Silk), zostały zabezpieczone powłoką teflonową, dzięki której są one odporne na wszelkiego rodzaju płynne zabrudzenia.
Wykonujemy również zamówienia indywidualne: krawaty z logo, apaszki z logo, chusty jedwabne ręcznie malowane.

Nasza oferta w skrócie:

Apaszki ręcznie malowane i cieniowane

Apaszki drukowane

Szale ręcznie malowane i cieniowane

Szale jedwabne i wełniane

Włoskie tkaniny jedwabne

Krawaty jedwabne z powłoką teflonową

Krawaty dla firm

Apaszki dla firm

Krawaty z logo

Apaszki z logo

Impresje jedwabne

Poszetki jedwabne

Spinki do mankietów