Strona główna » Katalog firm

Firma

Gabinet Psychoterapii SEDNO
branża: Psychologia, psychoterapia
Kontakt
Gabinet Psychoterapii SEDNO
ul. 11 listopada 48 lok. 21
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel: 503157850
tel kom.: 503157850
http://www.psychoterapia-warszawa.pl
Kilka słów o nas:

Jestem psychoterapeutką z wieloletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej.

W ramach prywatnej praktyki prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, par (w tym małżeństw) oraz rodzin. Prowadzę również ustawienia hellingerowskie oraz warsztaty i szkolenia rozwojowe.

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim i 4-letnie Studium Psychoterapii Integratywnej w Krakowie.

W zawodzie psychoterapeuty pracuję od 2004 roku. Ustawieniami systemowymi zajmuję się od 2006 roku. Przeprowadziłam wiele tysięcy sesji indywidualnych i kilkaset grupowych.

Od 23 lat nieustannie się szkolę i rozwijam, co pozwala mi pracować z pacjentami i klientami coraz bardziej skutecznie.

Ukończyłam m.in. 2-letnie szkolenie z ustawień systemowych u Marii Senftleben-Güdrich oraz Mistrzowski Kurs Ustawień Systemowych prowadzony przez Berta Hellingera. Z ustawień systemowych szkoliłam się także uczestnicząc w licznych warsztatach polskich i niemieckich terapeutów m.in. u Ilse Kutschery, Güntera Schrickera, Hedy Leitner-Diehl, Wolfganga Deussera i Gerharda Walpera.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam na stażach specjalizacyjnych w Szpitalu Psychiatrycznym w Choroszczy oraz w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego. Posiadam rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Inegratywnej.

Prywatnie jestem mężatką oraz mamą trójki dzieci. Razem z mężem przez 11 lat tworzyliśmy rodzinę zastępczą dla dwojga dzieci, co sprawia, że bliskie mi są trudności i zmagania rodzin adopcyjnych i zastępczych.

Nasza oferta w skrócie:
Profesjonalnie i skutecznie pomagam prowadząc ustawienia systemowe grupowe i indywidualne oraz psychoterapię indywidualną osób dorosłych, par i rodzin.