Strona główna » Katalog firm

Firma

Lukarna
branża: Dekoracje, wyposażenie wnętrz Obrusy, serwetki
Kontakt
Lukarna
Krańcowa, 47B
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel kom.: 60150703
http://lukarna.pl
Kilka słów o nas:

Mieszkając od lat w drewnianym domu, do którego poranne światło wpada przez lukarnę, pionowe okno w dachu, cieszyliśmy się z każdego promienia rozświetlającego nasze wnętrze. W ten sposób narodził się pomysł nazwania naszej pracowni "LUKARNA".

Przekazując w Państwa ręce nasze produkty, chcielibyśmy, aby w Waszych domach również zagościł ten słoneczny promień. Mamy nadzieję, że do każdego wnętrza wniesie on ciepło i spokój.

W naszej pracy przykładamy wielką wagę do szczegółów i staranności wykonania. Korzystamy z wysokogatunkowych tkanin i dodatków polskich producentów, a krawcowe zespołu LUKARNY posiadają wysokie kwalifikacje i doświadczenie. Dzięki współpracy z młodymi projektantami, nasza kolekcja, w całości uszyta w Polsce, wpisuje się w najnowsze trendy homedecor.

„LUKARNA” dostosowuje się również do Państwa indywidualnych preferencji. Obrusy i zasłony na zamówienie wykonujemy w dowolnych wymiarach, pasujących do Państwa wnętrza. Oferta zostanie przygotowana w ciągu 48 godzin od otrzymania zapytania, które prosimy składać drogą mailową pod adresem kgorna@lukarna.pl.

Nasza oferta w skrócie:

Stworzyliśmy unikatowe kolekcje tekstylne wykonane z wysokiej jakości bawełnianej tkaniny Panama lub o tradycyjnym splocie płóciennym. W wykonanie naszych produktów wkładamy całe serce i wieloletnie doświadczenie. Przeznaczone są one głównie do kuchni, lecz posiadamy także ofertę produktów do jadalni i salonu, co umożliwia skomponowanie wystroju całego domu.