Strona główna » Katalog firm

Firma

P.P.H.U. SKIBA
branża: Obróbka metali, wyroby metalowe, metale kolorowe
Kontakt
P.P.H.U. SKIBA
Klonowa 8
05-827 Grodzisk Mazowiecki
tel: 22 724 15 04
tel kom.: 606 831 790
tel kom.: 602 232 790
fax: 22 724 15 04
http://www.firmaskiba.pl
Kilka słów o nas:

Nasza firma od ponad dwudziestu lat związana jest z branżą mechaniczną i produkcyjną. Świadczymy szeroki zakres usług zarówno dla małych przedsiębiorstw jak również dla dużych zakładów produkcyjnych z branży spożywczej oraz innych gałęzi przemysłu.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze zakładów produkcyjnych. Zakres naszych usług obejmuje dorabianie części zamiennych do maszyn oraz projektowanie i budowę nowych maszyn i urządzeń zgodnych z indywidualnym zapotrzebowaniem klienta. Wykonujemy także naprawy, modyfikacje i przeglądy okresowe linii produkcyjnych.

Ponadto wspieramy naszych klientów w rozwiązywaniu problemów technicznych i technologicznych, z którymi spotykają się na co dzień w swoich zakładach produkcyjnych. Służymy fachowym doradztwem w obszarach związanych z produkcją i utrzymaniem ruchu.

Nasza oferta w skrócie:

Oferujemy:

projektowanie i budowę urządzeń dla różnych gałęzi przemysłu, kompletną obróbkę skrawaniem, serwis linii technologicznych, ostrzenie pił tarczowych i innych narzędzi, zakuwanie przewodów hydrauliki siłowej elementy wykończeniowe i dekoracyjne ze stali kwasoodpornej (balustrady, pochwyty, zadaszenia itp.).