Strona główna » Katalog firm

Firma

Biuro Rachunkowo-Podatkowe MAJA
branża: Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe Outsourcing
Kontakt
Biuro Rachunkowo-Podatkowe MAJA
Armii Krajowej 1c
05-827 Grodzisk Mazowiecki
tel: 22 755 24 22
tel: 22 755 38 70
fax: 22 755 24 22
http://www.maja.waw.pl
Kilka słów o nas:

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1995 roku jako firma jednoosobowa na podstawie wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej. Od 1997 roku działaliśmy w oparciu o wpis na listę doradców podatkowych prowadzoną przez Ministra Finansów. W 1998 roku siedziba biura została przeniesiona do nowego lokalu przy ulicy Armii Krajowej 1c w Grodzisku Mazowieckim w którym świadczymy usługi rachunkowe i podatkowe do dnia dzisiejszego. Od roku 2002 posiadamy licencję Ministra Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (świadectwo kwalifikacyjne nr 30341/02).

W ciągu ponad 15 lat działalności osiągnęliśmy pozycję stabilnej firmy, funkcjonującej w oparciu o sprawdzone metody współpracy z Klientami, a nasz 8 osobowy zespół tworzą wieloletni doświadczeni pracownicy i współpracownicy biura.

Nasza oferta w skrócie:

Nasz oferta skierowana jest do przedsiębiorstw jednoosobowych, spółek oraz innych organizacji jak spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, cechy i stowarzyszenia.

Świadczymy usługi rachunkowo-podatkowe w zakresie:

pełnej księgowości prowadzonej w formie ksiąg handlowych księgowości uproszczonej prowadzonej w formie księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego oraz karty podatkowej.


Świadczymy również usługi w zakresie kadr i płac oraz ewidencji pomocniczych (m.in. ewidencje VAT, ewidencję środków trwałych). W ramach świadczonych usług oferujemy także swoim klientom usługi z zakresu doradztwa finansowo-księgowego i podatkowego.