Strona główna » Katalog firm

Firma

Zakład Elektroniki i Informatyki InfoTronika Marzysław Rosiński
branża: Informatyka Komputery, oprogramowanie
Kontakt
Zakład Elektroniki i Informatyki InfoTronika Marzysław Rosiński
Purpurowa 4
05-825 Odrano Wola
tel kom.: +48 602 110 698
http://www.infotronika.eu
Kilka słów o nas:

Zakład Elektroniki i Informatyki InfoTronika Marzysław Rosiński powstał w 2010 roku. Zajmujemy się szeroko rozumianą branżą komputerową, oprogramowania i systemów informatycznych. Nasze doświadczenie w dziedzinie elektroniki i technik komputerowych sięga roku 1990.

Działamy w zakresie telemetrii, czyli zdalnego nadzoru nad różnymi systemami. Projektujemy i wdrażamy rozwiązania w oparciu o komputery przemysłowe. Systemy takie znacznie ułatwiają nadzór i zarządzanie na odległość.

Specjalizujemy się w dziedzinie podpisów elektronicznych oraz certyfikatów ID czy SSL. Sprzedajemy zestawy do podpisu elektronicznego oraz odnowienia. Instalujemy i uruchamiamy zakupione usługi (także w systemie Płatnik).

Tworzone przez nas systemy i oprogramowanie są kompleksowe i niezawodne. Doradzamy przy wyborze najlepszego rozwiązania.

Nasza oferta w skrócie:

Zakres naszych usług obejmuje w szczególności:

przyjazne strony internetowe; sklepy internetowe; wtyczki i moduły do popularnych systemów CMS (Joomla, WordPress, PrestaShop); podpisy elektroniczne (certyfikaty kwalifikowane i niekwalifikowane, certyfikaty SSL) - zakup, odnowienie, poświadczenie tożsamości; systemy telemetrii (nadzoru zdalnego nad urządzeniami poprzez internet).