Strona główna » Katalog firm

Firma

,,JBM Biuro-Rachunkowe"
branża: Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe Finansowe usługi
Kontakt
,,JBM Biuro-Rachunkowe"
ul. BAIRDA 24A / 20 , 05-827 GRODZISK MAZ.
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel kom.: 604-058-976
http://jbm24.pl/
Kilka słów o nas:

PRZYJAZNE TOBIE !

Pomożemy Ci załatwić wszystkie Twoje sprawy związane z Twoją Firmą.

Swój drogocenny czas w całości przeznacz na rozwój Profilu własnej działalności a sprawy finansowo – podatkowe pozostaw nam.

WŁAŚNIE NAS SZUKASZ !

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie rachunkowości oraz obsługi kadr i płac dla podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności.

Posiadamy odpowiednie kwalifikacje oparte na solidnym fundamencie wieloletniego doświadczenia w prowadzeniu ksiąg rachunkowych.
Nieustanne śledzenie nowości z zakresu prawa, finansów i rachunkowości pozwala nam na rzetelność i najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Najważniejsza dla nas jest wygoda Klienta i atrakcyjna cena , staramy się, aby rachunkowość, rozliczenia podatkowe oraz sprawy kadrowo-płacowe nie stanowiły więcej dla Państwa problemu.

 

Biuro prowadzi:

 księgi handlowe,  podatkowe księgi przychodów i rozchodów,  ryczałty od przychodów ewidencjonowanych,  rozlicza VAT,  rozlicza ZUS,  sporządza deklaracje i zeznania podatkowe, kadry i płace.

Doradza w sprawach:

 podatkowych,  biznesowych,  pracowniczych.

Zajmujemy się również:

 redagowaniem pism urzędowych,umów,  sporządzamy pisma procesowe w sprawach podatkowych,  reprezentujemy klientów wobec Urzędów Państwowych.

Gwarantujemy solidną i terminową obsługę oraz miłą współpracę.